Alvin

Description:

Představte si hubeného mladíka s na krátko střiženými (a to nejspíš podomácku podle toho, jak jsou nerovnoměrné) tmavými vlasy a úsměvem od ucha k uchu.
Oblékněte ho do jednoduchého praktického oblečení hnědé barvy. Bůh ví, jestli ta byla původní. Nyní je hnědé a na nejednom místě záplatované odlišným odstínem.
A teď ta zábavnější část: Na každou ruku nasaďte tři nebo čtyři náramky, jak provázkové, tak látkové a jeden dřevěný. Kolem krku umístěte zelený šátek uvázaný na uzel, na opasek přidejte několik přívěšků neznámého původu a účelu, přes rameno přehoďte popruh, na jehož konci (a obvodu) jsou další exempláře. S tomuto popruhu má přivázáno několik kousků špagátu. Proč? To už pomalu neví ani on sám. Ale je mu líto je vyhodit. Můžou se hodit. Na opasku se houpou i tři měšce, ale kapsáři by se divili. V jednom skutečně nosí pár grošů, ale obsah druhého by se dal popsat jako bižuterie a ve třetím jsou kusy látek.
Přidejte látkový pruh sloužící jako čelenka a v slunném počasí po rozmotání i pokrývka hlavy.
Toliko k základní představě. Teď ještě dotyčnou osobu lehce předkloňte, zdvihněte obočí o centimetr, možná centimetr a kus, a natáhněte mu ukazovák. Pokud na vás právě působí dojmem: “A co dělá tohle velký červený tlačítko,” přivítejte Alvina.

Bio:

Jak žila jeho rodina dříve, to Alvin netuší. Byl ještě moc malý, když se s rodiči stal součástí pojízdného města. Nebylo tomu dlouho a jeho otec zemřel při náhodné potyčce s loupežníky. Bohužel, šílená pustina je nelítostná. Jeho matka se stala jednou z čistých a nejspíš proto s Alvinem moc nemluví. Jak rostl ptal se stále více po tom, jak funguje šílenství a magie, která je v něm obsažená. Šílenství je všude a je blbost ho ignorovat. Přece jen je mnohem zajímavější zjistit, co všechno ta věc dokáže. Je dobré? Je zlé? Ani jedno. Je fascinující!
Nyní byl přidělen k průzkumné družině Skálopěvci. Zvláštní shodou událostí se stal jejím vůdcem, přestože to bylo to poslední, co kdy chtěl. Ale když už se stalo, tak tohle postavení si chce zasloužit.

Alvin

Journey of Mad Hammer Stanlex